PARTNERZY I REFERENCJE

NASI KLIENCI

i wielu innych…

REFERENCJE

MAREK BONIECKI

Kancelaria Pani Renaty Smoleń jest wysoce profesjonalną Firmą. Zarówno Pani Renata jak i Panie Monika i Alicja poza fachowością posiadają olbrzymią dozę cierpliwości i wyrozumiałości dla nieporadnego klienta a jednocześnie obdarzając go ciepłym uśmiechem. Z tych też powodów Kancelaria Pani Renaty jest godna polecenia.

LS CAPITAL

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową, profesjonalną obsługę księgową i kadrową oraz za doradztwo w zakresie księgowości i podatków. Już prawie dziesięcioletnia  obsługa kilku naszych spółek pozwala bardzo pozytywnie oceniać dotychczasową współpracę. Z kolejnymi projektami na pewno zgłosimy się do Państwa.

Z poważaniem
Zarząd LS Capital sp. z o.o

DORADZTWO EKONOMICZNE PAWEŁ SADOWSKI

Moja współpraca z Kancelarią Podatkową Pani Renaty Smoleń trwa już ponad 12 lat. Nie wyobrażam sobie, aby księgowość moich upadłości, jak również mojej kancelarii, była prowadzona przez inną osobę. Cenię sobie fachowość i to, że mogę liczyć na pomoc praktycznie o każdej porze dnia, przez siedem dni w tygodniu. Liczne kontrole skarbowe, wynikające ze specyfiki prowadzonych dla mnie spraw, nigdy nie wykryły żadnych niedociągnięć. Niezwykle ważne jest również dla mnie, jako dla przedsiębiorcy, że Szefowa Kancelarii, a także zatrudniany przez nią personel, rozumie zgłaszane przeze mnie problemy i zapytania, a odpowiedzi udzielane są w zrozumiały dla mnie sposób. Rozmowa z Księgowym nigdy nie była tak prosta!

Paweł Sadowski
Doradca Restrukturyzacyjny
Licencja Ministra Sprawiedliwości numer 24

REFERENCJE SYNDYK

PPHU KAMOT

Kamot

MOLTON

Molton

 

PODZIĘKOWANIA